ГАРАНТИИ

ГАРАНТИИНа всі виконані нами роботи ми надаємо гарантію від 6 до 12 місяців*

Наша команда завжди виконує свою роботу сумлінно, тому ми надаємо клієнтам гарантію на виконані нами роботи. Гарантійні зобов’язання після закінчення робіт надаються терміном від 6 місяців до 12 місяців, залежно від проходження додаткового ТО через 6 міс. Для АКПП ми використовуємо два види флюїду (оливи) це Aisin AFW+ та AISIN ATF 6+ FE. Для CVT ми використовуємо AISIN CFEx і надаємо гарантію на таких же умовах, як і Aisin AFW+.

Гарантія при використанні Aisin AFW+ надається на термін двох тижнів, якщо власник автомобіля бажає продовжити гарантію до 6 місяців, в кінці двотижневого терміну він повинен з’явитися на ТО (контрольний огляд, часткова заміна оливи та заміна фільтра (якщо він змінний)). Після ТО гарантія продовжується до 6 місяців без обмеження пробігу.

Гарантія при використанні AISIN ATF 6+ FE надається на термін двох тижнів, якщо власник автомобіля бажає продовжити гарантію до 12 місяців, наприкінці двотижневого терміну він повинен з’явитися на ТО (контрольний огляд, заміна оливи,заміна фільтра (якщо він змінний)). Після ТО гарантія продовжується терміном до 12 місяців без обмеження пробігу.

ТО проводиться з метою перевірки якості виконаних робіт, роботи відремонтованого агрегату та заміни фільтрів (для усунення можливого забруднення пилом із системи охолодження агрегату).

* При використанні олії AISIN та проведенні планового ТО через 6 місяців.