Ліцензії та сертифікати AISIN

Ліцензія AISIN
transmatik aisin sertificate

Компанія Трансматик, єдина фірма в Україні із спеціалізованих СТО з ремонту автоматичних трансмісій, яка має все необхідне обладнання для ремонту АКПП та професійного ремонту вузлів АКПП (повний цикл з ремонту гідротрансформаторів та гідроблоків) та має рекомендоване фірмою AISIN бладнання для обслуговування АКПП, тому завод AISIN надав нам статус офіційного дилера компанії Aisin. Ми працюємо безпосередньо з японським грандом у виробництві автоматичних трансмісій та виконуємо ремонт усіх без винятків АКПП виготовлених на заводах Aisin.

Нижче ми наводимо інформацію про компанію Aisin взяту з вікіпедії:
Aisin Seiki Co Ltd – японська машинобудівна компанія. Абсолютна більшість (96% у 2008) продукції Aisin – комплектуючі для автоскладальних виробництв. Aisin входить до кола компаній, розквартованих у префектурі Айті, і залежних від Toyota, але не підконтрольних їй безпосередньо (частка Toyota у їхньому капіталі становить від 25 до 40%).
У 2008 році 43% збуту Aisin припадало на автомобільні трансмісії; компанія входить у “велику трійку” спеціалізованих виробників автоматичних трансмісій (Aisin, Borg-Warner, ZF). 20% продукції – компоненти гальмівних систем, 18% – кузовні деталі, 10% – компоненти автомобільних двигунів [4]. Крім Toyota, компанія постачає комплектуючі на заводи Audi, BMW, Chrysler, Daimler, Ford, General Motors, Honda, Hyundai, Isuzu, Kia, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Suzuki, Volvo, Yamaha. Toyota не обмежує, а навпаки заохочує поставки продукції Aisin на конвеєри конкурентів. Також детальніше можна прочитати в інтернеті.

Звертайтеся до нас, ми раді Вам допомогти!