ЗАМІНА ОЛИВИ В АКПП, CVT і тд.

Заміна масла в АКППДорогі клієнти, компанія Трансматик завжди приділяє велику увагу якості деталей і трансмісійних олив, що надаються нами, оскільки трансмісійна олива, за своїми функціями є повноцінною деталлю, ми намагаємося пропонувати тільки оливи заводів виробників АКПП.

Зараз часто стикаємося з тим, що багато майстрів з АКПП взяли політику підтримувати в оманах своїх клієнтів. Це має не безкорисливу мету, з одного боку начебто заощадили клієнту гроші на оливах і залишитися в хороших відносинах з клієнтом, а з іншого боку, цей довірливий клієнт швидше приїде на наступний ремонт. Не думайте, що високоточне інженерне творіння, таке як АКПП можна обдурити, не можна! Чим дешевша олія, тим менший термін експлуатації АКПП. Тільки дбайливе ставлення, якісна оригінальна олія та своєчасна грамотно зроблена заміна є гарантією довгої роботи АКПП усіх видів.

Завод AISIN рекомендує регламент із заміни оливи на свої АКПП і він становить кожні 20 тис км або 2 роки (що настане раніше), заводом рекомендована апаратна заміна оливи.

Виходячи з якості масла, що поставляється фірмою Aisin, а ми веземо масло, яке вироблено для внутрішнього ринку Японії (воно істотно відрізняється від масел вироблених в Європі та інших локаціях ), ми дійшли висновку, ґрунтуючись на практиці застосування цієї олії, що повну апаратну заміну потрібно робити на 45-50 тис км, так як для олив фірми Aisin характерно мати високий запас «міцності».

Нижче ми наводимо посилання на офіційний сайт AISIN Японія , де вказано докладнішу інформацію про регламент для АКПП виготовлених на заводах AISIN. Ви зможете знайти інформацію за такими марками: Toyota, Nissan, Mazda, Subaru, Suzuki, Isuzu, Mitsubishi, Honda, Daihatsu.

Посилання на PDF документ Aisin: http://www.aisinaftermarket.jp/en/products/atf/images/atf_a2_CFEx_AFW+.pdf
Посилання на сайт AISIN: http://www.aisinaftermarket.jp/en/products/atf/

Так само АКПП фірми AISIN встановлюються на наступних марках автомобілів: Acura, Alfa Romeo, Aston Martin, Audi, Beijing, BMW, Buick, Cadillac, Chang’an, Chevrolet, GMC, весь концерн VAG, Volvo, Nissan , Infiniti, Toyota, Lexus і так далі, практично всі відомі автовиробники.

Наша компанія, будучи офіційним дилером заводу AISIN, уклала договір на постачання оригінальної заводської оливи AFW+ і CFEx (для варіаторів), тому наші клієнти можуть бути впевнені в тому, що вони отримують справжню японську якість та надійність.

Заміна масла в АКПП