Ремонт гідротрансформаторів

Ремонт гідротрансформаторів у нашому центрі виконується на обладнанні американської компанії SuperFlow постачальника обладнання для таких автомобільних грандів як GM (General Motors Company) та Ford (Ford Motor Company), що дозволяє нам стверджувати, що ремонти, виконані на цьому обладнанні, мають заводський стандарт якості виконаних робіт.

Так компанія Трансматик для ремонту гідротрансформаторів використовує термопрес The TCRS® piston bonder за допомогою якого приклеюється нове фрикціонне кільце до поверхні зчеплення. Даний апарат створює необхідну температуру та тиск у 120 – 150 psi (828 – 1035 kPa або 8,14 – 10,2 атм), що забезпечує надійне кріплення блокувального кільця до поверхні зчеплення, що відповідає вимогам виробників трансмісій. Самостійно створити такі умови неможливо. При недотриманні цих умов, блокувальне кільце не може бути правильно зафіксовано, що неминуче призведе до складнощів у ремонтах і після них перевитрати споживання палива двигуном; а також може вивести з ладу як АКПП так і двигун.

Багато «митців із золотими руками» в Україні виконують подібні ремонти з додатковим використанням клею, це говорить про порушення заводської технології, так як для заводського ремонту фрикціонні накладки вже йдуть з клеєвою поверхнею. Клей на цій поверхні при правильній технології активується під відповідною температурою і тиском, та забезпечує надійне зчеплення за заводським стандартом. При неможливості створення заводських умов, використовують наливний клей в банках, наносячи його пензлем. Це порушення заводської технології за використання якої відповідальність для СТО не передбачено і власник автомобіля несе відповідальність самостійно і власним коштом.

Нижче Ви можете ознайомитись з нашим відео з ремонту гідротрансформатора та фіксації фрикціонної накладки на зчеплення за заводською технологією , без використання додаткового клею:

https://www.youtube.com/watch?v=_d1m2D-R6dU&t=53s

https://www.youtube.com/watch?v=4mS-MOv_lgY

Для зварювальних робіт на гідротрансформаторах ми застосовуємо TCRS® Single Gun Torque Converter Welder – однопістолетний гідротрансформаторний зварювальний апарат. В основу його роботи покладено запатентовані технології для балансування, вирівнювання, розмітки та зварювання гідротрансформаторів, що дозволяє запобігти биття шийки гідротрансформаторів у тілі насоса АКПП. Зварювальний апарат складається зі зварювального інвертора Miller 350 XMT та запатентованого механізму балансування, фіксації, обертання та перевірки якості відремонтованого гідротрансформатора.

Ремонт гідротрансформатора